KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 13899521
nr 1389 9521
Anders Zorn
(1860-1920), Sverige
Etsning, "Djos Mats". Signerad. Motivet: 17,5x11,5, yttermått inklusive ram: 40x30 cm
Kondition: fläckar
måndag 5 april 2021
kl 20:37:39
Anders Zorn
Läs mer om Anders Zorn